Evinizde Güneş Enerjisi

Evinizde Güneş Enerjisi

EVİNİZ İÇİN GÜNEŞ ENERJİSİ,

KESİNTİSİZ VE ÇEVRECİ GÜÇ KAYNAĞINIZ FOTOVOLTAİK ELEKTRİK.

       Evinize kuracağımız bir güneş enerjisi sistemi ile dilediğiniz miktarda elektrik enerjisi sağlayabilirsiniz. İster sadece TV, buzdolabı ve aydınlatma için küçük bir sistem, isterseniz TV, buzdolabı, elektrik sobası gibi A’danZ’ye bütün elektrik ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz daha büyük sistemler. Hepsi kendi elinizde. Yapmanız gereken tek şey bize kullanmak istediğiniz elektrikli ev aletlerinin listesini vermek. Sistem kurulumundan sonra herhangi bir bakım gerektirmemekte ve işletme sermayesi sıfır  olması sebebiyle gerek apartman gerekse müstakil evlerde, yayla evlerinde, bağ evlerinde, çiftlik evlerinde ve arazide aklınıza gelen her yerde kurulma imkanına sahiptir. 

    Güneş enerjisi toprağa düşerek kaybolmasın, cebinize elektrik faturası olarak girsin, hem elektriğiniz bedavaya gelsin hem elektrik kesintilerinden etkilenmeyerek rahat edin, hem de elektrik zamlarını önümüzdeki 25 sene için dert etmeyin.   

APARTMAN YA DA MÜSTAKİL EV, TEMİZ ENERJİ DAİMA İHTİYACIMIZ

Apartmanınızın ya da müstakil evinizin çatısına kuracağımız güneş enerjisi sistemi ile 2-20KW arası elektrik enerjisine sahip olabilirsiniz. Standart bir apartman dairesinin ihtiyaç duyduğu elektrik enerjisi ortalama 1.0KW ile 2.5KW  arası değişmektedir.     Müstakil bir villanın ya da yazlık evin ihtiyaç duyduğu elektrik enerjisi %20-25 oranında daha fazladır. Size düşen sadece ihtiyacınız olan veya kullanmak istediğiniz ev aletlerini belirlemek.  

Avrupada her geçen yıl birçok insan emekli maaşını faturalara yatırmaktan kurtulmak, ilerde elektrik faturası derdinden kurtulmak ve gelecek nesillere temiz bir çevre bırakmak amacı ile güneş enerjisi ile elektrik sistemini evlerine kurdurmaktadır. 

            

Küresel Isınmaya Karşı Katkınız olsun

Güneş enerjisi kullanımınız binlerce ton fosil yakıt ve bundan kaynaklanan zararlı gazın çevreye yayılmasını engelleyerek hem çevreci hem küresel ısınmaya karşı önemli bir katkı sağlamış olacaktır.

Maliyet ve Faydaları

Güneş pilleri son yıllarda fosil yakıt fiyatlarının artması ile daha makul ve uygulanabilir duruma gelmiştir

PV Sisteminin Faydaları:

Elektrik fiyatlarındaki dalgalanmaları artık dert etmeyin.

25 yıldan fazla bir süre için kendi elektriğinizi bedava üretin.

İletim hatlarındaki ve kaçak kullanımdan kaynaklanan kaybı siz ödemeyin. Kendi elektriğinizi kendiniz üretin.

Konvansiyonel fosil yakıt kaynaklı elektrik ücretleri petrol, gaz ve kömür fiyatlarındaki yükselme sebebiyle devamlı olarak artmaktadır. Fosil yakıtların tüm dünyada azalmasının yanı sıra enerji talebi tırmanmaya devam etmektedir. İklim değişikliği ve çevresel faktörler sebebi ile karbon gazı, nitrojen oksit gazı, sülfür dioksit ve kursun gibi kimyasal atıklarla mücadele bütün ülkeler için ek masraflar doğurmaktadır.

 

ÜRÜNLER - Evler İçin  Paket Güneş Jeneratörü    

Sokak ve Alan Aydınlatması 

Taşınabilir Jeneratör

Broşür - Teknik Bilgi